TECHNOLOGIE

POZNAJ NASZE MOŻLIWOŚCI

SITODRUK

Druk bezpośredni na koszulce lub tkaninie. Najlepsza i najtrwalsza metoda nadruku. Do druku używamy doskonałych jakościowo farb plastizolowych, puchnących, fosforyzujących i brokatów (Wilflex, Rutland, CHT, PrintColor, Union Ink) Drukujemy kolorami w systemie PANTONE i CMYK. Najlepszy na bawełnę.

TRANSFER 

Druk metodą sitodruku dowolnego wzoru na papierze a następnie wprasowaniu go prasą w wysokiej temperaturze. Najlepszy na koszulki polo, kurtki ortalionowe, torby, plecaki, parasole

SUBLIMACJA

nadruk w tkaninie. Bardzo intensywne kolory, możliwość przechodzenia przez szew czy kieszeń.

Sublimujemy białe tkaniny poliestrowe na wszystkie dowolne kolory. Najlepszy na poliester, koszulki biegowe, rowerowe, leginsy i inne…

TRANSFER SPORTOWY 

Druk metodą sitodruku dowolnego wzoru na papierze wraz z potrzebnymi dodatkami antymigracyjnymi i elastycznymi, a następnie wprasowaniu go prasą w wysokiej temperaturze. Nadruk nie pęka, kolor nie przebija.

DRUK DTG

expresowy druk bezpośredni na koszulce, białej, szarej lub kolorowej, drukujemy jak na drukarce.
Najlepszy do pojedynczych wzorów na bawełnę, niekiedy na poliester

TRANSFER DTF

druk transferów z drukarki automatycznie posypanych klejem, a następnie wprasowaniu nadruku na koszulkę. Idealny do mniejszych nakładów, idealny na bawełnę białą i kolorową.

FOLIA FLEX i FLOCK

druk polegający na wycięciu ploterem wzoru z folii a następnie wprasowaniu go na materiał. Folia występuje w dwóch wariantach, gładka (flex) i meszek (flock) w palecie kilkunastu kolorów. Doskonała metoda do wykonywania pojedynczych wzorów i małych nakładów np.: stroje sportowe, numery, nazwiska.